A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

HABERLER | Marmaris Bal Evi Osmaniye - Farkındalık Ve Markalaşma Adına
" Farkındalık ve Markalaşma Adına "
balevi_slider_01.jpg balevi_slider_02.jpg balevi_slider_03.jpg balevi_slider_04.jpg balevi_slider_05.jpg balevi_slider_06.jpg balevi_slider_07.jpg balevi_slider_08.jpg

HABERLER

Şiirli Köy Turu

9. Marmaris Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali Programlı Etkinlikleri arasında yer alan "Şiirli Köy Turu" Marmaris Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleşti.

Marmaris Ticaret Odası'nın katkıları ile bölge turizmine kazandırılma çalışmaları yapılan Amos Antik Kenti ile başlayan gezi, Osmaniye Köyü Marmaris Ticaret Odası Osmaniye Bal Evi gezisi ile devam etti. Bal Evi'ni büyük bir hayranlıkla gezen konuk sanatçılar burada kendilerine sunulan ballı, polenli, naneli, mersin taneli yoğurtla enerji topladılar ve Şiir Atölyesinde Arı konulu şiirlerden oluşan bir mini dinleti sundular. Köy kahvaltısının ardından Bayır'daki asırlık Çınar ve Servi Anıt ağaçlarını ziyaret eden konuklar buradan Turgut'a yerleşen tiyatro sanatçısı Işık Aras'ın mini hayvan barınağını büyük bir ilgi ile gezerek, Aras'a imzalı kitaplarını armağan ettiler.

Haber Merkezi
www.marmariskulturmerkezi.com

Makale İle İlgili Resimler