A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

GENEL ARAÇ VE GEREÇLER | Marmaris Bal Evi Osmaniye - Farkındalık Ve Markalaşma Adına
" Farkındalık ve Markalaşma Adına "
balevi_slider_01.jpg balevi_slider_02.jpg balevi_slider_03.jpg balevi_slider_04.jpg balevi_slider_05.jpg balevi_slider_06.jpg balevi_slider_07.jpg balevi_slider_08.jpg

GENEL ARAÇ VE GEREÇLER

Bal Mumu Arıtma Cihazları

Balmumunu değerinden kaybetmeden eriten en verimli alet içiçe geçmiş iki kazandan oluşan ve benmari usuluyle balmumunu eriten alettir. Dıştaki kazanın içine su konur ve alttan ısıtılır. Balmumları içteki kazana konur. Isınan suyun buharı kazandaki mumları eritmeye başlar. Filtre sisteminden geçen balmumları saf bir şekilde musluktan akar.

Benmari usulünde balmumu doğrudan ateşle ya da ısı kaynağıyla temas etmez. Arada muhakkak su bulunur. Suyun sıcaklığı belli dereceyi geçmeyeceği için balmunun yanması önlenmiş olur.

bal_mumu_1bal_mumu_2bal_mumu_3