A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

HABERLER | Marmaris Bal Evi Osmaniye - Farkındalık Ve Markalaşma Adına
" Farkındalık ve Markalaşma Adına "
balevi_slider_01.jpg balevi_slider_02.jpg balevi_slider_03.jpg balevi_slider_04.jpg balevi_slider_05.jpg balevi_slider_06.jpg balevi_slider_07.jpg balevi_slider_08.jpg

HABERLER

Slovenya Apiterapi Sempozyumu

Marmaris Bal Evi, 23-24 Ekim 2015 Tarihleri arasında düzenlenen Slovenya Uluslararası Apiterapi Sempozyumuna Katıldı...

Marmaris Ticaret Odası’nın sosyal projesi olan Marmaris Balevi Marmaris Çam Balını ve bölge arıcılığını tanıtma faaliyetleri kapsamında 23 -24 ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenen Slovenya Uluslararası Apiterapi Sempozyumu’na katıldı. Slovenya Sempozyum Komitesi tarafından davet edilen Marmaris Bal Evi'ni temsilen sempozyuma Marmaris Balevi Proje Sorumlusu Yılmaz YORULMAZ katıldı. Uluslararası birçok bilim insanının sunum yaptığı sempozyumda apiterapi ve yeni apiterapi teknikleri hakkında bilgiler alındı. Sempozyum boyunca yapılan her oturumda Yılmaz YORULMAZ tarafından katılımcılara Marmaris Balevi ve 20-22 Kasım 2015 tarihleri arasında Marmaris’te düzenlenecek olan Uluslararası Marmaris Apiterapi ve Arı Ürünleri Sempozyumu hakkında bilgiler verildi. Slovenya Apiterapi Sempozyumu süresince, broşürler ve tanıtım afişleri dağıtılarak, tüm sempozyum katılımcıları Marmaris Apiterapi ve Arı Ürünleri Sempozyumu’na davet edildi.

Marmaris Balevi Proje sorumlusu Yılmaz Yorulmaz Slovenya ziyareti süresinde Slovenya Arıcılık Müzesini ve Slovenya Arıcılar Birliği’ni de ziyaret etti. Slovenya Arıcılık Müzesi’ni gezerek Slovenya arıcılığı hakkında bilgi alan Yılmaz Yorulmaz, yetkili kişilere Marmaris Balevi ve 20-22 Kasım tarihlerinde yapılacak olan Apiterapive Arı Ürünleri Sempozyum'u hakkında bilgiler verdi. Slovenya Müze Müdürü ve ilgili yetkililerle İleride yapılacak işbirlikleri ve ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Arıcılık tarihi ve kültürünün çok yüksek olduğu Slovenya ziyareti Marmaris’in ve Çam balının tanıtımı açısından çok faydalı oldu.

Makale İle İlgili Resimler