A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

HABERLER | Marmaris Bal Evi Osmaniye - Farkındalık Ve Markalaşma Adına
" Farkındalık ve Markalaşma Adına "
balevi_slider_01.jpg balevi_slider_02.jpg balevi_slider_03.jpg balevi_slider_04.jpg balevi_slider_05.jpg balevi_slider_06.jpg balevi_slider_07.jpg balevi_slider_08.jpg

HABERLER

Muğla Valisi Fatih Şahin Marmaris Bal Evi’ni Ziyaret Etti

16 Mart 2012 Cuma günü Muğla Valisi Fatih Şahin ve Marmaris Kaymakamı Serdar Polat Marmaris Bal Evi hakkında detaylı bilgi almak için ziyaret de bulundular. Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Baysal, yönetim kurulu üyeleri, Osmaniye Köyü Muhtarı Hüseyin Aydın, köy halkı ve Bal evi çalışanları Sayın Şahin ve Polat’ı karşıladılar. Baysal, ziyaret esnasında bal evi hakkında detaylı bilgi verdi.

Vali Şahin, gerçekleşmekte olan bu projeden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Muğla için, Marmaris için turizm de ve arıcılıkta yeni bir destinasyon yarattığımızı ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim dedi.

Makale İle İlgili Resimler