A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

HABERLER | Marmaris Bal Evi Osmaniye - Farkındalık Ve Markalaşma Adına
" Farkındalık ve Markalaşma Adına "
balevi_slider_01.jpg balevi_slider_02.jpg balevi_slider_03.jpg balevi_slider_04.jpg balevi_slider_05.jpg balevi_slider_06.jpg balevi_slider_07.jpg balevi_slider_08.jpg

HABERLER

Muğla Üniversitesi Hocalarımızdan Bal Evine Ziyaret

Odamız Meclis Başkanı Ali Kansu ve Yönetim Kurulu üyeleriyle; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinden Prof. Dr. Nazan Demir, Prof. Dr. Yaşar Demir ve Yrd. Doç. Dr. Nedim Özdemir; Marmaris Ticaret Odası sosyal projesi olan Marmaris Bal Evini ziyaret ettiler.

Prof Dr. Nazan Demir MÜ Araştırma Laboratuvarları Merkezi Müdürü olup; Kozmetik ürünler araştırma merkezi olarak Muğla ve yöresinde yetişmekte olan bitkilerden ve çiçeklerden elde ettikleri ve yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası olan kozmetik ürün geliştirmeye ve üretmeye yönelik araştırmalar gerçekleştiren ve destekleyen bir merkez olduklarını ve yaptıkları organik ürünlerden tanıtım sunumu gerçekleştirdi.

Makale İle İlgili Resimler