A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/balevi/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

HABERLER | Marmaris Bal Evi Osmaniye - Farkındalık Ve Markalaşma Adına
" Farkındalık ve Markalaşma Adına "
balevi_slider_01.jpg balevi_slider_02.jpg balevi_slider_03.jpg balevi_slider_04.jpg balevi_slider_05.jpg balevi_slider_06.jpg balevi_slider_07.jpg balevi_slider_08.jpg

HABERLER

Marmaris Bal Evi’nde Bal Tüm Doğallığıyla Size Sunuluyor

     Doğanın en büyük mucizesi: Bal... Hayatın tüm olumsuz etkilerine karşı, vücudun ihtiyacı olan tüm enerji ve vitamini içinde barındıran efsanevi formül... Günlük koşuşturma ve olumsuz yaşam şartları içinde kendinize vakit ayırmayı istediğiniz fakat yapamadığınız anlarda, yardımınıza koşacak bir vitamin deposu... Kendinizi daha zinde hissetmeniz ve oldukça önemli mineralleri depolamanız için, Türkiye’nin en önemli bölgelerinden biri olan Marmaris ve civarından elde edilen ballar, tüm doğallığı ile Marmaris Bal Evi’nde bulabilirsiniz. Geleneksellikten asla uzaklaşmadan oluşturdukları harmanları, farklı koleksiyonlar içinde size sunuluyor.

Kendinize iyi bakmanız için, doğal ballardan güç alın...

Marmaris Bal Evi

Osmaniye Köyü

Makale İle İlgili Resimler